Pro dva výherce balíček od firmy Blex!

Rubrika: Soutěže

blexSprávná odpověď: 1947.

Výherci: Anna Novotná z Lázní Bohdaneč a Jára Řezníčková z Kačice. Gratulujeme!

Karlovarská společnost BLEX, a.s., založená již v roce 1919, je tradičním výrobcem kuchyňského zboží nejen pro tuzemský trh. V současné době dodává BLEX své výrobky do více než 55 států světa, což přestavuje 80% z celkových tržeb.
Široký sortiment zboží tvoří  59 druhů a 155 typů výrobků, které se uplatní v domácnostech i restauračních a potravinářských provozech.

V naší soutěži můžete získat balíček, který obsahuje pečící fólii NoStick s vysoce kvalitním nepřilnavým povrchem Teflon. Rozměr je 33 x 40 cm. Lze ji přizpůsobit zastřihnutím jakémukoliv tvaru.

Druhým výrobkem je koš na smažení pomfritů, který je vyroben z ocelového pomfritového tkaniva s oky 2×2 mm a používá se ke smažení pomfritů ve fritézách nebo v hrnci.

V balíčku je také sada formiček na cukroví.

 

Soutěžní otázka:

Firma Raytheon uvedla v USA na trh první komerčně využitelnou mikrovlnnou troubu. Ve kterém roce to bylo?

[form 125 “Soutěž 44”]

Dva z vás, kteří správně odpoví, dostanou balíček od firmy Blex.


Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 8.11.2015. Vyhodnocení soutěže proběhne 9.11.2015.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

 

Další podmínky soutěže najdete zde.
Informace o partnerovi soutěže najdete na: www.blex.cz

Pro dva výherce balíček od firmy Blex!