Kniha Minidobroty k čaji pro šest soutěžících!

Rubrika: Soutěže

Správná odpověď: pokud jich není mnoho.

Výherci: Naďa Kolmanová z Oseku, Karel Dmýchal z Prahy, Vilma Hrudková ze Želetavy, Karolína Pulířová z Manětína, Václava Modrá z Ostravy a Helena Fridrichová z Úval. Gratulujeme!

Malé pochoutky, které zpříjemní každý šálek čaje…

Jemně provoněný čaj v kruhu přátel nebo rodiny přímo volá po nějaké dobrotě k zakousnutí. A tak vám jich nabízíme rovných čtyřicet.

Čtyři desítky lahodných sladkostí, které potěší i ty nejmlsnější jazýčky, a ozdobí prostřený stůl. Určitě neodoláte křehkým mandlovým placičkám, brioškám se slaným karamelem, sušenkám plněným citronovým krémem, sněhovým pusinkám s růžemi, minikoláčkům i ostatním lákavým pochoutkám. Musíte je vyzkoušet všechny! Výborně se hodí k různým typům čajů, lehkým, silným, květovým i ovocným.

A abyste nemuseli dlouho tápat, který čaj si uvařit, ke každému receptu jsme pro vás vybrali ten pravý. Kniha dává zakusit dokonalou a bezchybnou symfonii chutí.


Soutěžní otázka:

Patří slupky citrusových plodů do kompostu?

Nápovědu najdete na: www.floranazahrade.cz/patri-slupky-do-kompostu

Jméno*
Příjmení*
E-mail:*
Ulice*
Město*
PSČ*

Šest z vás, kteří správně odpoví na naši otázku, získají knihu Minidobroty k čaji.


Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 22.4.2018. Vyhodnocení soutěže proběhne 28.4.2018.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdete zde.

Informace o partnerech najdete na: www.metafora.cz

Uložit

Kniha Minidobroty k čaji pro šest soutěžících!