Tělový olej Aromedica pro tři výherce!

Rubrika: Soutěže

olejSprávná odpověď: 25 let.

Výherci: Radka Kindlová z Berouna, Blažena Prečová z Hranic a Marie Spáčilová z Vážan nad Litavou. Gratulujeme!

Společnost Aromedica je zaměřena na vývoj, inovace a výrobu produktů s co nejvyšší užitnou hodnotou. Používáním vlastních receptur a přírodních surovin, které se tradičně užívaly a užívají v lékařství, farmacii a kosmetice, dosahuje výsledků, které podporují regeneraci a zpomalují stárnutí pleti a potažmo celého organizmu. Zastaralá představa, že o pleť se není třeba přehnaně starat, končí celou řadou nežádoucích změn, jejichž příčiny zhusta spočívají v nedbalosti a laciné péči, opřené o občasné použití supermarketových přípravků.

Tento týden s námi můžete soutěžit o tělový a masážní olej Aromedica. Obsahem éterických olejů se sedativními a hojivými účinky vhodně navazuje na uklidňující koupel a je vynikajícím prostředkem k regeneraci pokožky a navození zdravého, hlubokého spánku. Prospívá všem druhům pokožky.

 

Soutěžní otázka:

Jak dlouho existuje společnost AROMEDICA?

[form 94 “Soutěž 13”]

Tři z vás, kteří správně odpoví, dostanou tělový a masážní olej Aromedica.


Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 5.4.2015. Vyhodnocení soutěže proběhne 6.4.2015.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

 

Další podmínky soutěže najdete zde.
Informace o partnerovi soutěže najdete na: www.aromedica.cz.

Tělový olej Aromedica pro tři výherce!