Soutěžte o truhlíky Berberis a vytvořte si vlastní zahradu na balkóně!

Rubrika: Soutěže

Správná odpověď: 4 litry vody.

Výherci:Jana Cvetlerová z Prahy, Ludmila Janečková z Chvalčova a Květa Křivohlávková z Dlouhé Třebové. Gratulujeme! Výhry budeme postupně posílat, až se situace vyřeší. Děkujeme za pochopení.

Česká firma Plastia přichází se samozavlažovacím truhlíkem BERBERIS, díky kterému můžete pěstovat okrásné květiny, ale třeba i jahody nebo bylinky v menším prostoru na balkonech i terasách.

Od běžných truhlíků se BERBERIS liší nejen důmyslným samozavlažovacím systémem, ale i moderním dvojbarevným provedením. Vložka truhlíku má jinou barvu než obal a vybrat si můžete ze 2 velikostí v délce 60 a 80 cm. Pastelové odstíny Plastia zdařile zkombinovala s trendy zářivými barvami. Díky samozavlažovacímu systému a velkému zásobníku na vodu, budete zalévat až třikrát méně než dosud a přitom se vašim rostlinám bude dařit jako nikdy před tím.

Soutěžní otázka:

Truhlík Berberis 60 byl vymyšlen tak, aby rostliny měly dostatek substrátu i vody. Velkoobjemový zásobník tedy pojme až:

Nápovědu najdete na:  www.plastia.eu

Jméno*
Příjmení*
E-mail:*
Ulice*
Město*
PSČ*

Tři z vás, kteří správně odpoví na naši otázku, získají samozavlažovací truhlík Berberis 60 v barvě terakota.

 

Pravidla soutěží a ochrany osobních dat:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 22.3.2020. Vyhodnocení soutěže proběhne do 15.4.2020.

Zasláním svých údajů potvrzujete souhlas s Obecnými ustanoveními soutěží a křížovek. Více zde.

Na základě vaší účasti v soutěži budeme zpracovávat pro účely této soutěže vaše osobní data. Více zde.

Na základě vašeho dobrovolného a nepodmíněného souhlasu vám můžeme zasílat informace o našich dalších soutěžích, produktech a službách. Tento souhlas není podmínkou účasti v soutěži. Více zde.

Více informací o partnerovi soutěže získáte na: www.plastia.eu

 

 

 

 

Soutěžte o truhlíky Berberis a vytvořte si vlastní zahradu na balkóně!