Balíček SBM pro pět výherců!

Rubrika: Soutěže

Správná odpověď: v dubnu.

Výherci: Václav Fiala z Kaplice, Valburga Soběhrdová z Trutnova, Josef Tulach z Hříměždic, Andrea Knedlová z Uherského Brodu a Darja Jasoňková ze Slavkova. Gratulujeme!

Tentokrát jsme pro vás v soutěži připravili výhru – balíček čtyř přípravků od společnosti SBM Life Science s. r. o.

 

➔ NATRIA Bariéra na slimáky a plzáky, která je tvořena čistě přírodním jílovitým minerálním materiálem. Po kontaktu s tímto materiálem se slimáci stáhnou zpět a nepřekročí vytvořenou bariéru. Použít ji můžete okolo jednotlivých rostlin, malých záhonků či truhlíků. Natria bariéra je odolná vůči dešti a vlhkosti a ideální pro malé zahrádky.

➔ Antre® 70 WG je fungicidní přípravek k ochraně proti strupovitosti u jádrovin, révy vinné proti plísni révové, červené spále i černé skvrnitosti, proti plísni bramborové a u okrasných rostlin proti rzi karafiátové. Přípravek lze použít preventivně, účinkuje na povrchu rostlinných pletiv.

➔ Folicur® koncentrát využijete při ochraně růží proti padlí, černé skvrnitosti a rzi u okrasných rostlin proti padlí a rzím. Chrání i zimostráz, a to proti skvrnitosti listů a cylindrokladiové skvrnitosti listů. Přípravek má preventivní a také částečně léčebnou účinnost.

Soutěžní otázka:

Kdy se nejčastěji vysazují mečíky?

Nápovědu najdete na: www.floranazahrade.cz/cas-na-nakup-meciku

Jméno*
Příjmení*
E-mail:*
Ulice*
Město*
PSČ*
Chcete dostávat informace o dalších soutěžích, produktech a službách vydavatele?

Pět z vás, kteří správně odpoví na naši otázku, získají balíček SBM.

 

Pravidla soutěží a ochrany osobních dat:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 30.12.2018. Vyhodnocení soutěže proběhne do 15.1.2019.

Zasláním svých údajů potvrzujete souhlas s Obecnými ustanoveními soutěží a křížovek. Více zde.

Na základě vaší účasti v soutěži budeme zpracovávat pro účely této soutěže vaše osobní data. Více zde.

Na základě vašeho dobrovolného a nepodmíněného souhlasu vám můžeme zasílat informace o našich dalších soutěžích, produktech a službách. Tento souhlas není podmínkou účasti v soutěži. Více zde.

Více informací o partnerovi soutěže naleznete na: www.bayergarden.cz

Uložit

Balíček SBM pro pět výherců!