Balíček SMAC pro tři výherce!

Rubrika: Soutěže

Správná odpověď: nejméně 35 %.

Výherci: Romana Havelková z Postřižína, David Louskal z Manětína, Vilma Hudečková z Domažlic. Gratulujeme!

SMAC ULTRA odmašťovač účinně a rychle odstraní i velmi odolnou špínu a mastnotu. V kuchyni se postará o varnou desku, digestoř, troubu nebo pracovní desku. Má navíc příjemnou a svěží citrónovou vůni. Po použití přípravek setřete. Nepoužívejte na průhledné umělé hmoty, lakované nebo choulostivé povrchy.

SMAC KOUPELNA odstraňuje lehce nečistoty a odolné vápenaté usazeniny ze všech povrchů v koupelně. Složení s antibakteriálním účinkem důkladně čistí a snadno se oplachuje. Povrchy jsou čisté a lesklé po dlouhou dobu. SMAC Koupelnu lze použít na všechny běžné povrchy v koupelně. Nepoužívejte jej však na mramor a barevně glazovanou sanitu. U bílé sanity vyzkoušejte nejdříve na skrytém místě. Pokud místo ztratí lesk, výrobek nepoužívejte.

Soutěžní otázka:

Kolik procent ovoce dle EU obsahuje džem?

Nápovědu najdete na: www.peknebydleni.cz/chcete-si-to-zavarit

Jméno*
Příjmení*
E-mail:*
Ulice*
Město*
PSČ*

Tři z vás, kteří správně odpoví na naši otázku, získají balíček SMAC.

 

Pravidla soutěží a ochrany osobních dat:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 5.1.2020. Vyhodnocení soutěže proběhne do 20.1.2020.

Zasláním svých údajů potvrzujete souhlas s Obecnými ustanoveními soutěží a křížovek. Více zde.

Na základě vaší účasti v soutěži budeme zpracovávat pro účely této soutěže vaše osobní data. Více zde.

Na základě vašeho dobrovolného a nepodmíněného souhlasu vám můžeme zasílat informace o našich dalších soutěžích, produktech a službách. Tento souhlas není podmínkou účasti v soutěži. Více zde.

 

Balíček SMAC pro tři výherce!