Kosmetika s kozím mlékem pro tři výherce!

Rubrika: Soutěže

nocni_kremSprávná odpověď: hňup.

Výherci: Bohuna Láňová z Nového Boru, Soňa Pilcová z Kralup nad Vltavou a Daniel Šmukýř u Rožďalovic. Gratulujeme!

Tento týden soutěžíme o balíček kosmetiky Ziaja s proteiny z kozího mléka. Tato kosmetika je určena pro suchou pokožku a pokožku se sklonem k vráskám. Vhodné pro ženy i muže od 20 let. Má regenerační a ochranné vlastnosti.

Hlavní účinná složka – proteiny kozího mléka – sada makrokomponentů nezbytných pro výživu pokožky. Obsahuje mléčné proteiny, rostlinné lipidy a uhlovodany, společně s vitamíny A a D a vápníkem. Stimuluje syntézu stavebních složek pokožky, vylepšuje její stavbu a vyhlazuje vrásky. Zvyšuje pružnost pokožky, chrání ji před škodlivými účinky volných radikálů a oddaluje její stárnutí. Vyživuje a dokonale zvlhčuje pokožku. Podpůrné aktivní složky – vitamín A a E, provitamín B5 (D-panthenol), fotostabilní UV-filtry.

Balíček pro výherce obsahuje denní krém, noční krém a krém na okolí očí.

 

Soutěžní otázka:

Jak se nazývá vykastrovaný kozel?

[form 124 “Soutěž 43”]

Tři z vás, kteří správně odpoví, dostanou balíček kosmetiky Ziaja s proteiny z kozího mléka.


denni_kremPravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 1.11.2015. Vyhodnocení soutěže proběhne 2.11.2015.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

 

Další podmínky soutěže najdete zde.
Informace o partnerovi soutěže najdete na: www.ziaja.cz a www.ruzova10.cz

Kosmetika s kozím mlékem pro tři výherce!