Pro tři výherce kniha plná návodů na háčkování!

Rubrika: Soutěže

hackujemeSprávná odpověď: 22. či 23.září.

Výherci: Ludmila Janečková z Chvalčova, Alena Přívarová z Hulína a Lenka Rybářová z Vysoké nad Labem. Gratulujeme!

Tři z vás mohou tento týden vyhrát v soutěži knihu pro dlouhé podzimní večery – Háčkujeme květinové čtverce a jiné tvary z nakladatelství Metafora.

75 vzorů na háčkované přehozy, přikrývky a módní doplňky…

Překrásná kolekce ozdobných čtverců, trojúhelníků, koleček a jiných tvarů tvoří celou rozkvetlou zahrádku. Můžete z nich vytvořit třeba klasické měkoučké přikrývky ozdobené barevnými trojrozměrnými kytičkami. To je přece pro správné milovníky háčkování to pravé!

Není nic lehčího, než si podle pečlivě vypracovaných návodů uháčkovat spoustu tvarů s květinovými motivy a pak z nich poskládat, co se vám bude líbit. Něco na sebe nebo pro zkrášlení vašeho bytu. A nemusíte u toho ani sedět doma – malé dílky jsou tak skladné, že se vám snadno vejdou do tašky, abyste se mohli zabavit třeba na cestách.

Na stránkách téhle knihy najdete názorná vyobrazení, podle nichž můžete snadno postupovat, stejně jako množství nejrůznějších vzorů a návrhů barevných kombinací. Vyberete si rovněž nejvhodnější techniku podle stupně své zručnosti a zkušenosti a získáte celou řadu nápadů, jak květinové bloky sestavit a co z nich vyrobit, ať už pro radost sobě, nebo jako dárky pro svoje blízké.

 

Soutěžní otázka:

Kdy nastává podzimní rovnodennost?

[form 126 “Soutěž 45”]

Tři z vás, kteří správně odpoví, dostanou knihu Háčkujeme květinové čtverce a jiné tvary z nakladatelství Metafora..


Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 15.11.2015. Vyhodnocení soutěže proběhne 16.11.2015.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

 

Další podmínky soutěže najdete zde.
Informace o partnerovi soutěže najdete na: www.metafora.cz

Pro tři výherce kniha plná návodů na háčkování!