Rozsviťte stromy i terasu

Světelné řetězy se vyrábějí v desítkách variant, délek, barev. A rozhodně nejsou určené jen jako vánoční dekorace. Na terasách, v oknech i zahradě se objevují celý rok, nyní jsou díky brzkému stmívání hezky vidět. Který si vyberete vy?

Svítí i bez elektřiny

Stále častěji se na trhu objevují LED řetězy na baterie, které se obejdou zcela bez přívodu elektrické energie. Navíc jsou naprosto bezpečné na doma i ven. Slouží k nasvícení okenních dekorací, truhlíků, venkovní výzdoby na balkoně nebo jako noční světlo pro malé děti. Koupíte je na www.led-zahrada.cz.

 

Vánoční dveře

Svítící vánoční strom Fairybell je krásná, zajímavá a neobvyklá dekorace, kterou můžete umístit na vchodové, interiérové nebo balkonové dveře. Přes den nenápadná konstrukce se večer rozsvítí desítkami LED diod, které vytvoří pravou vánoční atmosféru. Podrobnosti o výrobku najdete na www.led-zahrada.cz.

 

Pro romantickou atmosféru

Terasu a slavnostně prostřený stůl ozdobí a s vytvořením sváteční atmosféry pomohou ručně vyráběné svíčky Manufaktura Vála. Více výrobků české firmy, která působí na trhu od roku 1990 a nyní uvádí na trh novou kolekci Noblesa, najdete na www.manufakturavala.com.

 

Pro osvětlení terasy

Už jejich označení – party řetězy – napovídá, k čemu jsou hlavně určené. V létě díky nim prodloužíte večírek dlouho do noci, ale v době adventu se snadno promění ve sváteční osvětlení. Prodávají se buď typizované s určitou délkou kabelů a počtem světelných zdrojů, ale u některých firem si je můžete nechat sestavit na míru z jednotlivých žárovek a napájecích kabelů.

 

Stromek nejen vánoční

Zdobení stromků nemusí představovat jen vánoční tradici. Zajímavou a jednoduchou dekoraci v zahradě vytvoříte nasvícením listnatých stromů či keřů poté, co s z nich opadá všechno listí.

 

 

Magdaléna Krajmerová

Rozsviťte stromy i terasu