Tělová kosmetika SALOOS pro tři!

Rubrika: Soutěže

Správná odpověď: Africká fialka.

Výherci: Šárka Vidoulová z Kladna, Martina Svatoňová z Přelouče a Vladěna Kopecká z Varnsdorfu. Gratulujeme!

Tento týden můžete v naší soutěži získat balíček produktů firmy SALOOS.

kokos-orangeKokos – Orange – povzbuzující tělový olej

Rozjasněte své smysly a dejte pokožce napít zdravého ovocného koktejlu! Probuďte svou spící energii osvěžující esencí, zapomeňte na všednost a vydejte se do tropického ráje nezapomenutelných vůní. Exkluzivní bio kokosový olej s kapkami pomeranče pokožku obnovuje, vyživuje, zvláčňuje a dodává jí hebkost a sametovou jemnost. Exotická vonná kombinace intenzivně prostupuje pokožkou do hloubky, pomáhá jí udržet pružnost a zanechává ji dlouhodobě svůdně omamnou a mladistvě vitální. Vhodný ke každodenní péči o pokožku i k relaxační masáži.

SO_rakytnik_orangeRakytník-Orange
Relaxační olej s extraktem rakytníku řešetlákového, osvěžující pomerančovou a grepovou silicí šetrně smývá pot i nečistoty. Rakytník přispívá k regeneraci suché, přesušené a jinak problematické pokožky, zklidňuje ji a zvláčňuje. Hydratuje a pomáhá zachovávat zdravý vzhled pokožky. Citrusové esenciální oleje mohou příznivě působit při stresu i únavě.

rakytnikovy-olejovy-extraktRakytníkový olejový extrakt na tělo

O rakytníku řešetlákovém je obecně známo, že má vynikající regenerační schopnosti a velmi příznivě působí na problematickou pokožku i vrásky. Intenzivně o ni pečuje a mírní její nežádoucí projevy. Přispívá ke zklidnění a normálnímu stavu pokožky. Hodí se i pro péči o jemnou dětskou pokožku. Extrakt pomáhá zachovávat pružnost a elasticitu pokožky, udržuje její přirozenou vlhkost a je tak vhodný proti předčasnému stárnutí pokožky. Výborně regeneruje pokožku po opalování, osvědčil se také na pokožku po zhojených popáleninách, drobných kožních poraněních, formou zábalů prospívá poškozeným a lámavým vlasům.

Soutěžní otázka:

Jaký je český název pro květinu saintpaulie?

nápovědu najdete na: www.chatar-chalupar.cz/krasky-okennich-parapetu

[form 156 “Soutěž 75”]

Tři z vás, kteří správně odpoví, dostanou balíček tělové kosmetiky od firmy SALOOS.

 

Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 12.6.2016. Vyhodnocení soutěže proběhne 13.6.2016.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdete zde.
Informace o partnerovi soutěže najdete na:  www.saloos.cz

Save

Tělová kosmetika SALOOS pro tři!