Tři výherci získají kuchyňský nůž!

Rubrika: Soutěže

Správná odpověď: FROSTHARD.
Výherci: Květa Hánělová z Otrokovic, Verča Brandejská z Ústí nad Labem a Milan Jasoněk z Otic. Gratulujeme!

KDS Sedlčany bylo založeno v roce 1950, nožířská tradice jeho zakladatelů však sahá až do 18. století. Přímým předchůdcem totiž bylo Rebcovo nožířství, vyhlášené mistrovskou kvalitou svých výrobků. Z produkce Rebcova nožířství pocházely kromě populárních zavíracích selských nožů i slavné žiletky „Rebec“. Praktické a kvalitní nože z výroby KDS se v minulém století našly doslova v každé české domácnosti a vzhledem k jejich dlouhé životnosti a kvalitě je často používalo i několik generací hospodyněk a kuchařů. KDS Sedlčany však nezásobovalo jen domácí trh, jeho výrobky se prosadily na mezinárodní úrovni a dnes je kromě mnoha evropských zemí znají třeba i v Kanadě nebo Japonsku.

1017Kuchyňský nůž Trend 7“ patří mezi nejoblíbenější kuchyňské nože ze špičkové řady Trend, která se mimo jiné vyznačuje použitím vysoce kvalitní oceli, vysokou tvrdostí čepele a nýtovaným upevněním čepele ke střence, které vylučuje její vylomení. Tento nůž je ideální pro krájení i sekání masa, ryb nebo zeleniny. Nůž svou konstrukcí splňuje nejnovější bezpečnostní i hygienická kritéria a lze ho mýt v myčkách. Váži 120 gramů a délka jeho ostří je 17,5 cm.

Soutěžní otázka:

Jak se jmenuje nová řada řeznických nožů ve výrobním programu KDS Sedlčany?

[form 91 “Soutěž 10”]

Tři z vás, kteří správně odpoví, dostanou kuchyňský nůž Trend 7“ od KDS Sedlčany.


Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 15.3.2015. Vyhodnocení soutěže proběhne 16.3.2015.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

 

Další podmínky soutěže najdete zde.
Informace o partnerovi soutěže najdete na: www.kds.cz.

Tři výherci získají kuchyňský nůž!