Kniha od Metafory pro tři soutěžící!


Správná odpověď: za slunného počasí. Výherci: Jola Oplerová ze Vsetína, Dominika Tesaříková z Křižanovic a Pavel Horký z Karviné. Gratulujeme! Tento týden soutěžíme o knihu nakladatelství Metafora. Co viděla zlatá rybka, když vyskočila z 27. patra… Někdy riskovat znamená jediný způsob, jak posunout svůj život dál. Zlatá rybka jménem Ian bydlí ve svém akváriu na balkoně v 27. patře. Na rozdíl od jiných rybiček, které jsou se svým skleněným obydlím spokojené, touží Ian po dobrodružství. A jen co se naskytne příležitost, přeskočí balkonové zábradlí a letí. Padá dolů na ulici. Cestou míjí okna domu a nahlíží do života jeho obyvatel. „Když strávíte celý život v akváriu, zemřete jako stará ryba bez zážitků.“ Soutěžní otázka:

Kdy nejlépe sklízet semínka na vlastní sadbu?

Nápovědu najdete na: www.floranazahrade.cz/nasbirejte-si-semena-na-pristi-jaro

Jméno*
Příjmení*
E-mail:*
Ulice*
Město*
PSČ*
Pravidla soutěže: Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 2.7.2017. Vyhodnocení soutěže proběhne 10.7.2017.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdete zde.

Informace o partnerech najdete na: www.metafora.cz

Uložit Uložit Uložit

Komentáře

Napsat komentář