Vánoční soutěž s Viledou a Ziajou!

Rubrika: Soutěže

christmas_decorationPět z vás, kteří správně odpoví na vánoční otázku mohou získat následující ceny.

Správná odpověď: z Mexika.

Výherci: Zuzana Kolarová z Brna,  Libor Havran ze Žacléře, Veronika Malátová z Prahy, Lucie Pasterníková z Pelhřimova a Simona Kostrová z Bohumína. Gratulujeme!

151153_Easy_Wring_and_Clean_TURBO_Set1. – 2.cena
Třásňový mop s nezvykle velkou hlavicí od Viledy splňuje všechny požadavky pro úklid 21. století. Mop s hlavicí z mikrovláken velmi efektivně vyčistí vaši podlahu a díky vysoce praktickému ždímacímu pedálu bude hlavice mopu rychle vyždímaná a vy nebudete muset udělat ani jeden pohyb navíc. Stačí jednoduše sešlápnout a Easy Wring and Clean TURBO vyždímá mop do poslední kapky za vás. Dokonale vyždímaný mop zanechá vaší podlahu rychle suchou. Výborným pomocníkem je také pro seniory, kterým již pohyb přece jen dělá problémy. Mop od Viledy udělá všechnu práci za vás!

darkovy-balicek-hedvabi

Dárkové balení kosmetiky ZIAJA HEDVÁBÍ
Krémové sprchové mýdlo 500 ml
Tělové mléko 400 ml
Hlavní složka: Hedvábné proteiny– aktivně zlhčují a regenerují pokožku. Obnovují její měkkost, pružnost a lesk. Chrání před negativními vnějšími vlivy.

Mikrohadřík Actifibre je vyrobený s revoluční technologií aktivní absorpce. Znamená to, že Actifibre kombinuje perfektní čistící účinky mikrovlákna a savost houbového hadříku. Díky mikrovláknům se hodí na všechny povrchy a nepoškrábe dokonce ani i takové delikátní povrchy jako jsou sklokeramické desky. Zároveň nezanechává nevzhledné stopy, šmouhy ani chloupky, takže povrchy nemusíte projíždět víckrát. Actifibre je dokonale savý a zanechává umytou plochu suchou a jemnou na dotek.

Soutěžní otázka:

Odkud pochází rostlina Euphorbia pulcherrima neboli Vánoční hvězda?

[form 183 “Soutěž 102”]

 

Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 18.12.2016. Vyhodnocení soutěže proběhne 19.12.2016.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdete zde.

Informace o partnerech najdete na: www.vileda.cz a www.ziaja.cz (www.ruzova10.cz)

 

Save

Save

Vánoční soutěž s Viledou a Ziajou!