Kniha Superpotraviny do všech jídel pro tři výherce!


Správná odpověď: 20 g. Výherci: Zuzana Kafková z Kroměříže, Antonín Wolf z Prahy a Lucie Winklbauerová z Brna. Gratulujeme! Rychle, zdravě a lahodně – snadná cesta, jak jíst dobře! 10 superpotravin pro zdraví celé rodiny superpotravinyQUINOA * CIZRNA * KADEŘÁVEK * SLADKÉ BRAMBORY * BORŮVKY * VEJCE * MED * KOKOSOVÝ OLEJ * ŘECKÝ JOGURT * VLAŠSKÉ OŘECHY Většina z nás dokáže alespoň některé ze superpotravin vyjmenovat a vědí, že by je měli jíst. Málokdo už však ví, jak je používat a jednoduše zařadit do svého stravování. Kniha Kelly Pfeifferové představuje deset nejlepších superpotravin a snadnou cestou radí, jak s nimi chutně a zdravě vařit, a udělat z nich součást každodenního jídelníčku.   Soutěžní otázka:

Jaká je tolerovaná přesnost mechanické kuchyňské váhy?

nápovědu najdete na: www.peknebydleni.cz/co-umi-kuchynske-vahy

[form 142 „Soutěž 61“] Tři z vás, kteří správně odpoví, dostanou knihu Superpotraviny do všech jídel.   Pravidla soutěže: Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 6.3.2016. Vyhodnocení soutěže proběhne 7.3.2016.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdete zde. Informace o partnerovi soutěže najdete na:  www.metafora.cz.

Komentáře

Napsat komentář