Balíček čistících prostředků do domácnosti pro 6 výherců!

Rubrika: Soutěže

domestos_soutez

Správná odpověď: chlorum.

Výherci: Sabrina Frömlová z Prahy, Renata Kešetová z Nového Města na Moravě, Andrea Kopalová z Příbrami, Lenka Machová z Teplic, Martina Paděrová ze Žďárné a Pavel Korvist z Havlíčkova Brodu. Gratulujeme!

Pro usnadnění a zpříjemnění vánočního úklidu jsme pro vás připravili soutěž o balíček skvělých čisticích prostředků do domácnosti. Balíčky s čisticími prostředky poskytla společnost Unilever ČR, spol. s r. o., která nabízí ve více než 190 zemích 11 kategorií obsahujících 400 značek potravin, výrobků pro péči o domácnost a výrobků pro osobní péči. Její produkty používají každý den dvě miliardy lidí. Společnost Unilever je zavázána k zodpovědnému chování. Věří, že s pomocí 2 miliard svých zákazníků dokáže změnit svět k lepšímu.

Balíček obsahuje: Cif Brilliance Pink Orchid (1000 ml) , Cif okna a sklo čisticí sprej Citrus (750 ml), Cif koupelna Ultrafast (500 ml) , Cif krém Lila Flower (500 ml) , Domestos 24H PLUS Pine Fresh (750 ml) , Domestos Total Hygiene Ocean Fresh (700 ml) .

 

Soutěžní otázka:

Jaký je latinský název chloru?

[form 127 “Soutěž 46”]

Šest z vás, kteří správně odpoví, dostanou balíček čistících prostředků do domácnosti od firmy Unilever.


Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 22.11.2015. Vyhodnocení soutěže proběhne 23.11.2015.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

 

Další podmínky soutěže najdete zde.
Informace o partnerovi soutěže najdete na: www.unilever.cz

Balíček čistících prostředků do domácnosti pro 6 výherců!