Hornbach informuje o aktuálním způsobu prodeje

Hornbach částečně obnovuje provoz – nově se otevírá pro běžné zákazníky venkovní a vnitřní zahrada. Profizákazníci mohou po dodržení všech pokynů nakupovat v celé prodejně. Všem zákazníkům nabízí Hornbach možnost nákupu online s doručením domů nebo s vyzvednutím na vybraných prodejnách.

Hornbach otevírá zahradí centra v režimu regulovaného množství zákazníků. Vstup do zahradního centra bude umožněn přes speciálně označený vchod, a to pouze s ochranou obličeje. Zahradní centra budou otevřená od pondělí do pátku od 7.00 do 18.00 hodin a o víkendu od 8.00 do 18.00 hodin.

Ostatní produkty pouze online

Stavební market zůstává pro veřejnost uzavřený. Hornbach však nabízí službu objednání zboží oline a vyzvednutí na výdejním místě některé z provozoven Hornbach. Zákazník si vybere a rezervuje zboží na e-shopu společnosti www.hornbach.cz. Jakmile bude objednávka připravena, zaměstnanci vybrané provozovny budou zákazníka telefonicky kontaktovat, aby si dohodli časové rozmezí vyzvednutí objednávky. Rezervované zboží si zákazník vyzvedne ve výdejním místě vybrané provozovny Hornbach.

K vyzvednutí rezervovaného zboží je možné využít tyto pobočky Hornbach: Brno, Hradec Králové, Ostrava Svinov, Ostrava Vítkovice, Plzeň, Praha Černý most, Praha Řepy a Praha Velká Chuchle.

Komerční prezentace

Hornbach informuje o aktuálním způsobu prodeje