Kniha Lži a mýty o tom, co jíme pro tři výherce!

Rubrika: Soutěže

Správná odpověď: továrny na klobouky.

Výherci: Romana Vostrčilová ze Žďáru nad Sázavou, Vendula Žáková z Českých Budějovic a Martin Hlavica z Vlachovic. Gratulujeme!

LŽI A MÝTY O TOM, CO JÍME – pravda o soli, cukru, tuku a především o lepku od autorky Allan Levinovitz je tento týden cenou v naší soutěži.

Měli bychom jíst maso, nebo ne? Libové maso, nebo tučné maso? Vznikají při grilování karcinogeny? Zabraňuje brokolice vzniku rakoviny? Jsou umělá sladidla bezpečná? Můžeme pít z plastových lahví? Snižuje běhání riziko vzniku rakoviny? Pravda o tom, co jíme, není příliš romantická. Žádní stravovací démoni nebo zázračné léčby neexistují. Žádná rajská minulost nikdy nebyla – ani ušlechtilí divoši, zázračné elixíry, dokonce ani žádná pořádná dieta. Démony jsou výživoví poradci a panikáři, kteří vás nakazí svou úzkostí, neustálým objevováním nových toxinů a skrytých zabijáků, načež vám nabídnou rady, jak vás zachrání ze stravovacího pekla, které oni sami vytvořili… Celý život nám je předhazováno, že musíme omezit příjem potravin a jídla, které milujeme, abychom zhubli a byli zdraví, Jenže tyto strachy z jídla jsou založeny na mýtech, nikoli na vědě – a pravda vás jistě překvapí a osvobodí!

 

Soutěžní otázka:

V budově jaké bývalé továrny se nachází byt z našeho článku Na střeše továrny?

Nápovědu najdete na:   www.peknebydleni.cz/na-strese-tovarny

Jméno*
Příjmení*
E-mail:*
Ulice*
Město*
PSČ*

Tři z vás, kteří správně odpoví na naši otázku, získají  knihu  Lži a mýty o tom, co jíme z nakladatelství Grada.

 

Pravidla soutěží a ochrany osobních dat:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 6.12.2020. Vyhodnocení soutěže proběhne do 30.12.2020.

Zasláním svých údajů potvrzujete souhlas s Obecnými ustanoveními soutěží a křížovek. Více zde.

Na základě vaší účasti v soutěži budeme zpracovávat pro účely této soutěže vaše osobní data. Více zde.

Na základě vašeho dobrovolného a nepodmíněného souhlasu vám můžeme zasílat informace o našich dalších soutěžích, produktech a službách. Tento souhlas není podmínkou účasti v soutěži. Více zde.

Více informací o partnerovi soutěže naleznete na: www.grada.cz.

 

Kniha Lži a mýty o tom, co jíme pro tři výherce!