Sanytol tablety do myčky nádobí pro tři výherce!

Rubrika: Soutěže

Správná odpověď: vynalezl parník.

Výherci: Draha Kolací z Prahy, Libor Hanuš z Chlumce nad Cidlinou a Klement Solan z Hradce Králové. Gratulujeme!

SANYTOL TABLETY DO MYČKY 4v1

ODSTRAŇUJE 99,99 % bakterií, plísní a virů, BEZ CHLÓRU, BEZ FOSFÁTŮ.

sanytol

Velká část otrav jídlem pochází z domácí kuchyně. Proto je nezbytná dezinfekce, aby se zabránilo šíření nežádoucích mikroorganismů. SANYTOL, expert na dezinfekci bez chlóru, vyvinul SANYTOL TABLETY DO MYČKY 4V1, které kombinují zároveň dezinfekci, mytí, sůl a oplach.

Jejich jedinečné složení tak zajišťuje optimální čistotu nádobí (bez předoplachu) a vlastní myčky i při krátkých programech a mytí při nízké teplotě. Jednotlivé tablety jsou baleny ve vodě rozpustném obalu, a tím zabraňují kontaktu rukou s aktivní látkou a zároveň snižují dopad na životní prostředí.

KOMPLETNÍ DEZINFEKCE MYČKY

MYJÍ A DEZINFIKUJÍ NÁDOBÍ I MYČKU

ÚČINNÉ KŘI KRÁTKÝCH CYKLECH I NÍZKÝCH TEPLOTÁCH

Dvojí účinek: baktericidní podle normy EN1276 (5 min) proti Salmonele, Listerii a E-Coli, virucidní účinky proti chřipkovému viru A (H1N1) podle normy EN 14476 (30 min).

Soutěžní otázka:

První motorem poháněnou myčku nádobí vynalezla roku 1886 vnučka Johna Fitche Josephine Cochranová,  Čím se proslavil její dědeček?

[form 99 “Soutěž 18”]

Tři z vás, kteří správně odpoví, dostanou balení 26 tablet do myčky od firmy Sanytol.


Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 10.5.2015. Vyhodnocení soutěže proběhne 11.5.2015.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

 

Další podmínky soutěže najdete zde.
Informace o partnerovi soutěže najdete na: www.sanytol.cz.

 

Sanytol tablety do myčky nádobí pro tři výherce!