Kniha Pečeme dorty pro pět soutěžících!

Rubrika: Soutěže

Správná odpověď: zničíte vajíčka mšic a dalšího škodlivého hmyzu.

Výherci: Pavel Ctirad z Broumova, Lenka Vychytalová z Hvozdnice, Apolena Dvořáková z Valašského Meziříčí, Ludvík Řádek z Pelhřimova a Eva Dobrovolná z Prahy. Gratulujeme!

Více než 300 rad, technik a výrobních tajemství…

Máte dojem, že by to chtělo při pečení dortů něco nového, nápaditého, co by z vašich výtvorů udělalo obdivované originály? Kniha vám poradí spoustu praktických řešení a překrásných sladkých dekorací. A co je nejlepší? Jejich výroba je až překvapivě snadná a levná.

Dozvíte se, jaký je rozdíl mezi fondánem a marcipánem, jak se s nimi má zacházet, jak se zdobí krémem nebo čokoládou, jak se dortové ozdoby tvarují, barví, mrazí, přilepují… Jaké nástroje budete potřebovat a jak přesně při své cukrářské tvorbě postupovat. Tři sta tipů, rad, nápadů a návodů vám poradí, jak na to.

Veselé dortíky pro děti, vtipné dorty pro přátele, krémové košíčky, romantické svatební dorty… to všechno bude potěchou nejen pro mlsné jazýčky, ale i pro oko. Vaše dorty zkrátka odteď budou vypadat, jako by vyšly z dílny profesionálního cukráře.


Soutěžní otázka:

Proč se v předjaří kartáčují ovocné stromy?

Nápovědu najdete na: www.floranazahrade.cz/ovocne-stromy-kartacujte-jen-lehce

Jméno*
Příjmení*
E-mail:*
Ulice*
Město*
PSČ*

Pět z vás, kteří správně odpoví na naši otázku, získají knihu Pečeme a zdobíme dorty.


Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 6.5.2018. Vyhodnocení soutěže proběhne 12.5.2018.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdete zde.

Informace o partnerech najdete na: www.metafora.cz

Uložit

Kniha Pečeme dorty pro pět soutěžících!