Pro tři výherce balíček od firmy Blex!

Rubrika: Soutěže

Správná odpověď: 2002.

Výherci: Marie Hořejší z Opařan, Ivana Plechatá z Prahy 3 a Dominik Řezáč z Plzně. Gratulujeme!

Karlovarská společnost BLEX, a.s., založená již v roce 1919, je tradičním výrobcem kuchyňského zboží nejen pro tuzemský trh. V současné době dodává BLEX své výrobky do více než 55 států světa, což přestavuje 80% z celkových tržeb.
Široký sortiment zboží tvoří  59 druhů a 155 typů výrobků, které se uplatní v domácnostech i restauračních a potravinářských provozech.

blex

V naší soutěži můžete získat balíček, který obsahuje pečící fólii NoStick s vysoce kvalitním nepřilnavým povrchem Teflon. Rozměr je 33 x 40 cm. Lze ji přizpůsobit zastřihnutím jakémukoliv tvaru.

Dále vyhrajete koš na smažení pomfritů, který je vyroben z ocelového pomfritového tkaniva s oky 2×2 mm a používá se ke smažení pomfritů ve fritézách nebo v hrnci.

Poslední součástí balíčku je sada formiček na cukroví ve tvaru květu a ořechu.

Soutěžní otázka:

Od kterého roku vychází časopis Flora?

[form 98 “Soutěž 17”]

Tři z vás, kteří správně odpoví, dostanou balíček od firmy Blex.


Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 3.5.2015. Vyhodnocení soutěže proběhne 4.5.2015.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

 

Další podmínky soutěže najdete zde.
Informace o partnerovi soutěže najdete na: www.blex.cz.

Pro tři výherce balíček od firmy Blex!