Soutěž pro tři výherce o sadu kuchyňského náčiní!


Správná odpověď:  Aloo Bharta. Výherci: Blanka Mlčáková z Chotěbuzi a Veronika Vejvodová z Krušovic a Barbora Martinů z Brna. Gratulujeme! Tento týden soutěžíme s firmou Vaše DEDRA o sadu kuchyňského náčiní GRUPIES 6in1 multicolor z tvrzeného vysoce odolného termoplastu, který se dá použít do 210 °C. Délka nástrojů je 32 cm. Sada obsahuje: 1. 1x obracečka 2. 1x hlubší vařečka s cedníkem 3. 1x hlubší vařečka 4. 1x naběračka s praktickými výlevkami 5. 1x sítko na špagety 6. 1x lis/šťouchadlo na brambory dedra sada Ideální k přípravě šťouchaných brambor, bramborové kaše, k obracení jídla připravovaného na pánvi (např. palačinky, lívance, omelety), k vyndávání ovocných knedlíků, noků nebo těstovin z horké vody, servírování polévek, omáček… Lze mýt v myčce a používat na vše nádobí včetně toho s nepřilnavým povrchem. Díky důmyslnému zpracování zabírá minimum místa = jednotlivá náčiní do sebe zacvaknete a lis/šťouchadlo na brambory slouží jako stojánek.   Soutěžní otázka: Jak se jmenuje varianta bramborové kaše z indického subkontinentu, ochucená nasekanou cibuli, hořčici, chilli, lístky koriandru a dalšími druhy koření? [form 100 „Soutěž 19“]

Tři z vás, kteří správně odpoví, dostanou sadu kuchyňského náčiní od firmy Vaše DEDRA.

Pravidla soutěže: Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 17.5.2015. Vyhodnocení soutěže proběhne 19.5.2015.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

  Další podmínky soutěže najdete zde. Informace o partnerovi soutěže najdete na: www.dedra.cz.

Komentáře

Napsat komentář