Festival o bylinkách, zdraví a zdravém životním stylu

Rubrika: Tipy

herbsPrvní ročník festivalu s názvem BylinkoFest se bude konat 23.dubna 2016 v Národním zemědělském muzeu v Praze a nabídne návštěvníkům zajímavé populárně naučné přednášky o zdraví, léčivých rostlinách a zdravém životním stylu.

BylinkoFest by si neměli nechat ujít ti, kteří se zajímají se o léčivé rostliny, bylinkové produkty a není jim lhostejná péče o zdraví, preferují zdravý způsob života a jejich koníčkem je pěstování rostlin či příprava přírodních produktů.


Soutěže:

Zúčastnit se můžete jedné ze dvou soutěží o atraktivní ceny (jak jinak, než o bylinkové produkty). Vítězové budou vyhlášení na akci. Témata soutěží:

Nejzajímavější rodinné bylinkové recepty“

Nejlepší triky při pěstování“

Stačí poslat osvědčený bylinkový recept na adresu bylinkofest@seznam.cz nebo na www.facebook.com/BylinkoFest

LOGO_bylinkoFest_malySoutěžící mohou posílat recepty na sladká a slaná jídla, bylinkové nádivky, šťávy, medy, oleje, vína, tinktury, ale i krémy, koupele, obklady atd. Prostě na všechno, kde bylinky čerstvé či sušené hrají hlavní roli. Nebo poslat rady, jak nejlépe vypěstovat nějakou bylinu. Tipy mohou být doplněny o fotografie. Zajímavé recepty poběží i na obrazovce v sále, ve kterém bude prodejní výstava.

Všechny aktuální informace o BylinkoFestu sledujte na facebooku:

www.facebook.com/BylinkoFest

Komerční prezentace

Festival o bylinkách, zdraví a zdravém životním stylu