Nová Flóra je v prodeji!

Rubrika: Tipy

Listopadová Flóra na zahradě je ode dneška na stáncích. Už jste si ulovili své vydání a stihli se začíst? Tady je malá ochutnávka:

Jak si poradit se svažitým terénem, kvůli kterému vám při dešti všechna voda stéká k domu? Řešení si v listopadové Flóře ukážeme přímo „v terénu“! O krásnou realizaci odpočinkové zahrady se s námi podělila známá zahradní architektka Dana Makrlíková. 

Objevili jste pěknou parcelu v zahrádkářské kolonii a už se vidíte, jak na ní zahradničíte? Advokátka Petra Fialová vám poradí, co všechno byste si měli prověřit, zkontrolovat nebo vyjednat, než podepíšete smlouvu o pronájmu či pachtu.

Chcete si příští tok na jaře užít pořádné narcisobraní? V listopadové Flóře se dozvíte, které odrůdy stojí za pozornost, s čím je na záhonech kombinovat nebo co si počít, když vám narcisy po letech přestanou kvést.

Pošlete nachlazení k šípku! Jak vám s tím pomohou šípkové růže a který druh radši nesázet v blízkosti otevřené krajiny, se dočtete na straně 36.

V aktuálním vydání Flóry se také dozvíte, které kapusty se hodí na vaši zahradu, čím nahradit plastový kompostér nebo kam si udělat výlet, když se chcete ohřát ve světoznámém skleníku.

Náš časopis si můžete zakoupit na www.casopisyknihy.cz nebo v elektronické podobě na www.digiport.cz.

Flora 11/23

Nová Flóra je v prodeji!