Moderní zahradní garáž bez vysokých nákladů!

Rubrika: Market

Je zahradní garáž opravdu natolik nezbytnou záležitostí, nebo je to jen drahý luxus, který není potřeba? Takovou otázku si položil téměř každý, kdo pořízení zvažoval nebo stále zvažuje. Na místě by měla být spíše otázka: Co od zahradní garáže očekávám? Nemusí nabídnout pouze parkovací prostor pro vaše auto. Pojďme si zde shrnout možnosti využití, výhody a ceny. Ať jde vaše rozhodování snadněji.

Zapomeňte na mýtus o předražených garážích 

Ano, zděné garáže jsou celkem nákladné. Pohybují se v rozmezí od 200 000 Kč do 300 000 Kč. A právě takovou částku už si ne každý může dovolit. Existuje ale o mnoho levnější alternativa, která vypadá dobře a již lze sehnat v mnoha barvách a rozměrech. Tou je plechová garáž, u které se ceny pohybují od 13 000 Kč do 200 000 Kč (nad 100 000 Kč jsou rozměrově velké, pro představu jde například o rozměr 18×6 m). Klasickou plechovou garáž pro jedno auto lze zakoupit do 40 000 Kč.

S plechovou garáží získáte ochranu auta, úložný prostor nebo například dílnu. A to za opravdu přívětivé peníze. 

Lze ji dát na místo, kde se s ní nepočítalo!

Bydlíte v panelovém nebo bytovém domě, kde se při výstavbě nepočítalo s garážemi? To je celkem běžný problém. Jde ale vyřešit i zpětně, a to bez větších zásahů! Pokud je u výstavby nevyužitá plocha, lze zde umístit řadové moderní plechové garáže. Vaše auto bude v bezpečí nejen před zloději, ale také nepříznivými vlivy. Mráz, kroupy ani sníh už ve vás obavy budit nebude. Navíc v případě stěhování nebo nevyužití lze plechovou garáž jednoduše rozebrat a sestavit znovu na jiném místě. 

Plechová garáž neslouží jen jako prostor pro auto

Je samozřejmě příjemné mít parkovací místo vždy jisté. Plechová garáž může ale také sloužit jako kůlna nebo zahradní domek pro různé účely. Lze také uplatnit jako zahradní dílnu, kterou v panelovém domě těžko zrealizujete. Nebo ji využijte pro vaše hobby, opravy nebo jako takovou venkovní odpočívárnu! Plechová garáž s přístřeškem může fungovat jako terasa s posezením, prostor jako dílna pro kutily, místo pro kočárek, kola nebo motorku. 

Zapojte své kreativní myšlení a využijte zahradní garáž jak je libo!

Foto: ocelovekonstrukce.biz

Komerční prezentace

Moderní zahradní garáž bez vysokých nákladů!