První jarní zahrada letos vykvete na FOR GARDEN

Rubrika: Market

Hned první jarní dny roku 2019 přinesou veletrh zahradní architektury, zeleně, nábytku, zahradní a komunální techniky FOR GARDEN. Přijďte si na akci pro cenné rady odborníků, ale i prohlédnout novinky a trendy.


Zahrada se může stát dokonalou oázou k rozjímání a odpočinku, ale vyžaduje pravidelnou péči a mnohdy i zásah odborníka. Mezinárodní veletrh zahradní architektury, zeleně, nábytku, zahradní a komunální techniky FOR GARDEN vám ve dnech 21. až 24. března v PVA EXPO PRAHA v Letňanech poradí jak na to.

Inspirovat se tu bude možné nejen prověřenými produkty tradičních firem, ale také novinkami z oboru zahradního nábytku přes stavební materiály, podlahové krytiny nebo sortiment pro budování teras a venkovních kuchyní, až po zavlažovací systémy nebo technologie pro biobazény a jezírka. Chybět nebude ani nabídka potřebného nářadí a zahradní techniky.

Růže pýcha zahrady

Milujete růže? Přijďte si prohlédnout nové vyšlechtěné odrůdy a další květiny, které na své zahradě zkrátka musíte mít. FOR GARDEN přinese komplexní nabídku všeho, co k dokonalé zahradě patří. A pozor! Kdo dorazí na veletrh ve čtvrtek a v pátek, může vyhrát v tipovací soutěži letecký zájezd na holandskou květinovou burzu včetně ubytování v hodnotě 30 000 Kč.

Otvírání jara

V rámci čtyřdenního doprovodného floristického programu se v pátek 22. března uskuteční již tradiční soutěž zahradnických škol OTVÍRÁNÍ JARA, která podporuje zahradnické a floristické řemeslo. Talentovaní studenti budou o vítězství bojovat již počtvrté. I letos soutěž podpoří dobrou věc. Dražba floristických výrobků půjde ve prospěch Nadačního fondu MOJE VELKÉ PŘÁNÍ. Dražbu výrobků ze soutěže bude moderovat populární moderátorka Michaela Dolinová.

Na akci se představí mnoho renomovaných firem. Připravena je i rozsáhlá nabídka určená pro majitele volnočasových center, hotelů a hotelových komplexů, lázeňská centra, a především města a obce. Přijďte se inspirovat na letošní 13. ročník veletrhu FOR GARDEN.

 

 

Komerční prezentace

První jarní zahrada letos vykvete na FOR GARDEN