Zahradní osvětlení pomocí reflektorů vytvoří obytný prostor ve vaší zahradě

Rubrika: Zajímavosti

Pokud si chcete užívat zahradu i večer a vytvořit při posezení na terase kolem vás poutavý večerní obraz, řešením je osvětlení některých keřů a zákoutí pomocí venkovního zahradního osvětlení. Mezi nejžádanější osvětlovací techniky patří zahradní LED reflektory, kterými světlo snadno zacílíte na určité místo, a vytvoříte poutavou hru stínů a světel. Ve vaší zahradě tak vznikne další obytný prostor.

Mezi vítězi v kategorii nejžádanější zahradní reflektory patří zahradní reflektor Focus LED 3W na bezpečné malé napětí 12V. LED reflektor je cenově velmi dostupný, takže si jich do zahrady můžete dopřát hned několik. Součástí zahradního reflektoru Focus je výměnný světelný zdroj a zemní trn k ukotvení.

Doporučujeme reflektor doplnit o systémové kabely a bezpečností transformátor ze systému Garden Lights. Jednoduché a rychlé zapojení celého systému pomocí šroubovacích konektorů vás určitě nadchne. Mezi žádané doplňky pro připojení zahradního reflektoru patří 15 metrů dlouhý kabel s možností připojení až 6-ti reflektorů a 60W bezpečností transformátor k napájení celého osvětlovacího systému.

Mnozí majitelé zahrad si oblíbili praktický doplněk šetřící energii, žádaný k reflektorům Focus, kterým je venkovní soumrakový spínač Garden Lights s časovačem. Můžete si jej nastavit tak, aby se při setmění sám zapnul, a při rozednění vypnul, případně aby se vypnul po zadání zvoleného počtu hodin.

Pokud zatím o své osvětlené zahradě teprve sníte, a věnujete se pěstování rostlin doma na vnitřním parapetu, jistě víte, jak pokojové rostliny, sazenice i bylinky trpí nedostatkem světla. V takovém případě můžeme doporučit speciální osvětlení pro růst pokojových rostlin Sunlite, které zajistí jejich zdravý růst.

Jaro je ideálním momentem pro plánování zahrady. Proto neváhejte navštívit 26.3 až 29.3. 2020 veletrh o zahradě a bydlení FOR GARDEN, kde se můžete na stánku HOLAS-Lighting poradit o koncepci zahradního osvětlení a svítidla si prohlédnout. Prvních 100 březnových objednávek na e-shopu led-zahrada.cz a na veletrhu odměníme dárkem ve formě časopisu o zahradě a bydlení, abyste získali další inspiraci.

Komerční prezentace

Zahradní osvětlení pomocí reflektorů vytvoří obytný prostor ve vaší zahradě