Dětská dřevěná hřiště

Rubrika: Market

Máte malé děti a přemýšlíte, jak pro ně vylepšit zahradu? Jednou z variant je vytvořit si vlastní soukromé dětské hřiště. Oblíbeným materiálem, aby zahrada zůstala stále zahradou, je bezpochyby dřevo.

Výrobě a prodeji dětských hřišť ze dřeva se věnuje šikovný podnikatel Miloš Kratochvíl a jeho „Mildovo hřiště“. Hřiště sestavuje vlastnoručně od prvního prkna až po poslední šroubek. V nabídce má několik základních sestav a mnoho herních doplňků (www.mildovohriste.cz). Na přání zákazníka nemá problém jakoukoli sestavu vylepšit o další prvek či pozměnit. Jako dodavatel je vstřícný, flexibilní a otevřený novým nápadům a řešením.

Všechna jeho hřiště jsou z pevných materiálů. K výrobě jsou používány výhradně sušené čtyřstranně opracované hranoly a prkna se zaoblenými hranami. Všechno dřevo je impregnováno proti napadení dřevokazným hmyzem, plísněmi a houbami a dále natíráno barevným odstínem dle požadavku zákazníka. Při montáži se sestavy zakotvují do země betonováním kovových patek, čímž se zajistí stabilita hřiště a prodlužuje se jeho životnost.

Sestavu si může zákazník vytvořit podle svých představ. Její součástí může být skluzavka, vestavěné pískoviště o rozměrech 120×120 cm, jedna až tři houpačky dle výběru, horolezecká stěna s barevnými horolezeckými kameny, dřevěný nebo provazový žebřík, šplhací tyč, hrazda, tabule, kormidlo, dalekohled či volant.

Pokud má zákazník chuť a je zručný, může si nechat hřiště doručit přepravní službou a montáž provést svépomocí. Ušetří tak peníze za montáž a čekání na termín montáže. Sestavy hřišť jsou doručovány na paletách. Součástí dodávky je několikastránkový podrobný návod, kompletní spojovací materiál a potřebné vruty a vrtáky. Montáž hřiště tedy zabere pouze pár hodin.

Kromě hřištních sestav vyrábí Mildovo hřiště i dřevěné domečky, samostatně stojící pískoviště, zahradní nábytek, pergoly a jiné dřevěné výrobky. Dodává dětské čtyřkolky, motorky a elektrokola.

Komerční prezentace

Dětská dřevěná hřiště