Tajemství bylinkové péče o vlasy. Klíč se skrývá v rozmanitosti!

Rubrika: Market

Přírodní léčivé bylinky poskytují důkladnou a účinnou péči o vlasy a pokožku hlavy. Pomáhají urychlit růst vlasů, posílit jejich strukturu, eliminovat vypadávání a bojovat proti lupům. Důležité je vybírat bylinky, které vlasům zajistí zdraví a krásu. Jaké to jsou? To se dočtěte v tomto článku.

Heřmánek obsahuje velké množství cenných složek, vitamínů a minerálů, které zlepšují stav vlasů. Tato bylina obsahuje éterické oleje (zvlhčují a vyživují prameny), karoten (díky němu jsou vlasy hedvábné se silnějšími kořínky, také regeneruje vlasovou strukturu), draslík, vápník, hořčík a železo (obnovují folikuly a urychlují růst vlasů). Vývar z heřmánku je zvláště dobrý pro péči o blond vlasy – barevný tón je poté nasycenější a naplněný přirozeným zářením.

Lipový květ je opravdovou vitamínovou bombou na vlasy. Obsahuje vitamín C, karoten a třísloviny. Tyto složky posilují kořínky, dodávají vlasům lesk, efektivně bojují s lupy a snižují svědění vlasové pokožky.

Tymián obnovuje a hydratuje vlasy pomocí esenciálních olejů a kyseliny olejové, což urychluje jejich růst a zlepšuje vzhled.

Vlasové masky s účinnými bylinami můžete snadno objednat po kliknutí zde: https://makeup.cz/categorys/22812/.

Odvar z dubové kůry dodává vlasům sílu, díky čemuž jsou mnohem méně křehké. Odvar nedá žádnou šanci lupům, reguluje funkce mazových žláz, neutralizuje patogenní mikroflóru a působí protizánětlivě.

Kořen lopuchu dělá vlasy zdravé a hedvábné, odstraňuje suchost a matnost, dodává vlasům zdravý lesk a vzhled. Odvar z kořene lopuchu kromě toho velmi účinně posiluje a regeneruje vlasy, stimuluje jejich růst. Obsahuje proteiny, éterické oleje, kyselinu stearovou a palmitovou, vitamíny A, C, P, E, B, železo a zinek.

Kopřiva je velmi populární a opravdu účinná bylina. Stimuluje krevní oběh ve vlasové pokožce, obnovuje strukturu každého vlásku, zabraňuje vypadávání vlasů a pomáhá udržet je déle čisté a svěží.

Levandule efektivně zklidňuje svědění a podráždění vlasové pokožky, reguluje fungování mazových žláz. Jde o silné přírodní antiseptikum, pomáhá bojovat proti vším a hnidám, odstraňuje lupy a zabraňuje suchosti pokožky. Levandule je také přírodní kondicionér. Pomáhá pečovat o nepoddajné vlasy, udržuje je mnohem déle svěží a čisté.

Pořiďte si vlasovou kosmetiku podle vašeho typu vlasů a vlasové pokožky. Pečujte o vlasy pravidelně, chraňte je proti větru, mrazu a horkému vzduchu tepelných přístrojů. Vaše vlasy vám za to poděkují!

Komerční prezentace

Tajemství bylinkové péče o vlasy. Klíč se skrývá v rozmanitosti!