Uspořádejte útulnou podzimní párty a rozlučte se s létem stylově

Rubrika: Market

Také jste si doposud vychutnávali sezení venku do pozdního večera a říkáte si: „Tak zase za rok…“? Pak ještě nesklízejte zahradní nábytek a uspořádejte venkovní párty v barvách podzimu, zahalenou do vůně jablek, skořice a pečené dýně. Inspirujte se našimi tipy a rozlučte se s babím létem co nejstylověji.

Naplňte žaludky svých hostů výtečným jídlem a pitím a o nic víc už se nemusíte starat. Podzim je čas sklizně, díky čemuž se na talířích mohou objevit jen domácí sezónní potraviny. Pochutnejte si na pečené dýni, červené řepě, kukuřici, nebo bramborách pečených v alobalu se zakysanou smetanou. Jako dezert zvolte jablka v karamelu, která jsou velmi populární v Americe, nebo opečené bonbóny marshmallow, jejichž úžasná chuť vás mile překvapí.

Na zdraví!

Jelikož se dostavil podzim, je na čase dát sbohem aperolům a spolehnout na lahodný burčák nebo svařák, který podzimní párty rozproudí stejně tak. Z nealka nabídněte svým hostům jablečný mošt nebo horkou čokoládu.

Něco na zahřátí

Začínající podzim bývá mnohdy dost ošemetný, co se teplot týče. Přes den se to venku tváří jako horký srpen, ale jakmile slunce zapadne za obzor, rázem pocítíte, že byste snesli ještě další tři vrstvy oblečení. Při večerních debatách u ohně vás kromě huňaté deky zahřeje i termoska s čajem okořeněným kapkou rumu.

Před deštěm vás ochrání párty stan

Když pořádáte párty, můžete být naprostí perfekcionisté se smyslem pro detail, ale jednu věc bohužel neovlivníte – počasí. Nenechte se však případným sychravým počasím odradit, ale buďte na něj připravení. Pokud nemáte pergolu, pořiďte si stan na párty, který vás před deštěm spolehlivě ochrání. Kvalitní párty stany, pod kterými si užijí zábavu všichni vaši hosté, seženete na eshopu Hawaj.cz.

Vyhrajte si s výzdobou

Vůni plápolajícího ohně se snad vyrovná už jen vůně jablkovo-skořicových svíček, které se postarají o útulnou a příjemnou atmosféru. Žádná podzimní párty se také neobejde bez spousty světýlek a vydlabaných dýní!

Komerční prezentace

Uspořádejte útulnou podzimní párty a rozlučte se s létem stylově