Italské pizza pece ALFA a kamenné zahradní kuchyně Hrdina

Rubrika: Market

Česká rodinná firma Hrdina & České pískovce jako jediná ve svém oboru nabízí kompletní servis při návrhu a stavbě zahradních kuchyní a zahradních pecí. Pokud hledáte specialistu na zahradní pece na pizzu, jste na správné adrese.

Hlavní portfolio fy Hrdina & České pískovce tvoří originální kuchyně a pizza pece, které se vyznačují vysokou estetickou a řemeslnou kvalitou. Jejich zahradními kuchyněmi se pyšní mnohé luxusní restaurace, ale i zahrady soukromých uživatelů. Kromě funkčnosti zahradních kuchyní, která uspokojí i nejvyšší nároky kuchařů profesionálů, vynikají kuchyně svým zpracováním a poctivou kamenickou a kamnářskou prací, ve které se odráží dlouholetá tradice a zkušenosti zakladatelů firmy – otce a syna Hrdinových.

Investor si přál zahradní kuchyň ve stylu evokujícím italský venkov z oblasti Toskánska. Kombinací pískovce a dřevěných prvků jsme dosáhli příjemně hřejivého přírodního dojmu, který dál umocňuje praskání hořícího dřeva v krbu a vůně uzeného masa z udírny.

Radost a zážitky z grilování a rodinného posezení na zahradě či terase ovšem nemusí být svázány pouze se stavbou zahradní kuchyně.
Zájemcům o doplnění svých zahrad mobilní variantou pizza pece, nebo těm, kterým prostor zahrady stavbu zahradní kuchyně neumožňuje je určena nová nabídka fy Hrdina, která za tímto účelem navázala spolupráci s firmou Alfa Refrattari.

Pizza hotová v 5 minutách. Kompaktní dřevem vytápěná zahradní pizza pec ALFA PIZZA – 5 minuti, která nemusí nic závidět svým větším sourozencům. Krásný design, jednoduchá a pohodlná manipulace na kolech. Perfektní volba pro zahradní párty a posezení s přáteli.

Světoznámá italská firma Alfa Refrattari se specializuje na výrobu mobilních zahradních, ale i velkých profesionálních pecí na pravou italskou pizzu. Pizza pece samozřejmě zvládnou nejen přípravu křehoučké pizzy, ale i pečení masa, nebo chleba.
Významné atributy – jako jsou mnohaleté, na národní tradici založené konstrukční zkušenosti a využití pouze prověřených a nejkvalitnějších stavebních materiálů a surovin – činí z pecí fy Alfa Refrattari ty nejžádanější pece na pizzu jak mezi profesionály, tak i pizzaři „hobbysty“.
Alfa Refrattari vyváží své výrobky do celého světa. Bohužel, českým zemím se oficiální distribuce této značky zatím vyhnula. Tuto chybu firma Hrdina & České pískovce napravila a italské pizza pece zařadila do své nabídky.

Zahradní pizza pec ALFA PIZZA – ALLEGRO plně uspokojí každodenní potřeby celé rodiny a početných přátel. S touto semi-profesionální pecí nemá pečení na dřevě žádné limity. Výkonnost vaření a technické vlastnosti jsou podobné jako u profesionální pece.

Ať už se rozhodnete pro stavbu zahradní kuchyně od fy Hrdina, nebo pro koupi některého modelu pece z řady ALFA PIZZA, nebo ALFA PRO, můžete si být jisti, že přání „dobrou chuť“ nebude jen pouhou frází.

Komerční prezentace

Italské pizza pece ALFA a kamenné zahradní kuchyně Hrdina

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Italské pizza pece ALFA a kamenné zahradní kuchyně Hrdina