Florea.cz se za vás postará o valentýnskou kytici.

Rubrika: Market

Bez květin by to na Valentýna opravdu nešlo. Pokud chcete letos s kyticí zazářit, mají pro vás odborníci ze světa řezaných květin hned několik tipů. Své milované můžete například nechat doručit kytici do práce, ohromit ji extra dlouhými růžemi nebo připojit zamilované přáníčko.

Když květiny doručí usměvavý kurýr

Připravte pro svou milovanou osobu příjemné a hlavně nečekané překvapení. Květiny totiž umí Florea doručit, kamkoliv si řeknete. Nemusíte si je tedy objednávat k sobě, nechejte je přivézt přímo vaší lásce. Vyškolený a milý kurýr předá kytici třeba přímo u ní v práci. Klidně před všemi kolegy a kolegyněmi.

Sami květiny dováží, sami je rozváží. Dbají totiž na kvalitu

Florea.cz nakupuje extra čerstvé květiny na věhlasné holandské burze. Aby měla jejich kvalitu neustále pod kontrolou, dopravuje voňavý kontingent vlastními vozy až do českých skladů. Po celou dobu jsou květy uchovávané v chladu a tmě, aby pak u vás doma co nejdéle vydržely. Stejně tak objednané kytice Florea.cz sama rozváží po celé ČR. Od Aše až po Zlín, od hlavního města po nejmenší vesničku. Auta jsou pochopitelně klimatizovaná, a tak je to vaše kytice perfektně postaráno.

Nevšední kytice pro mimořádnou ženu

Florea nejen trendy sleduje, ona je sama tvoří. Jako první na českém trhu tak začala vázat kytice, které na sebe berou tvar srdce. Tuto speciální, francouzskou techniku ovládají pouze floristky Florea. Srdce z růží může být klasicky rudé, plné žhavé lásky, ale stejně tak zapůsobí i v bílé nebo kombinované variantě.

Obří růže: minimálně 90 centimetrů krásy

Novinkou pro tuto sezónu jsou mimořádně dlouhé růže. Takovou skoro metrovou krasavici můžete darovat jen tak, samotnou a bez přízdob. Jeden jediný exemplář zaručeně ohromí nejen délkou stonku, ale hlavně impozantně velkým květem. Takovým, na jaký se nezapomíná.

Aby vám nechyběla slova

K valentýnské kytici patří i přání, které vyjádří, co hluboko v srdci cítíte. Jenže v tom bývá kámen úrazu. Když člověk potřebuje, správná slova se před ním schovávají a všechno zní tak nějak podivně. Florea přichází na pomoc se svou kolekcí ověřených valentýnských vzkazů. Procházet můžete desítky a desítky přání, jistě mezi nimi najdete to pravé. Florea ho pak za vás vytiskne a přiloží ke kytici.

Velký výběr za skvělé ceny

Florea.cz není na trhu žádný nováček ani drobeček. Proto se jí daří květiny nakupovat za skvělé ceny, z nichž se pak radují i zákazníci. Klasikou na Valentýn jsou růže, a tak nepřekvapí, že je najdete i ve speciální kolekci věnované tomuto svátku. Pokud ale chcete něco méně obvyklého, sáhněte po tulipánech nebo omamných liliích.

Objednejte kytici předem a užijte si Valentýna v klidu

S výběrem kytice nemusíte čekat až na poslední chvíli. Jakmile na stránkách Florea.cz najdete tu ideální, můžete si u ní zvolit, kdy má na určené místo dorazit. Pak už stačí jen se soustředit na to podstatné. 

Na váš dokonalý Valentýn.

Komerční prezentace

Florea.cz se za vás postará o valentýnskou kytici.