Trendy v zahradním osvětlení pro rok 2020

Rubrika: Market

To správné zahradní osvětlení musí tvořit dynamickou rovnováhu mezi dokonalým vzhledem a bezpečím pro vaši rodinu. Že si nejste jisti, jak na něj? Nechte se inspirovat a objevte s námi oblíbená zahradní svítidla aktuální sezony.

Trend 1: Solární svítidla

Solární světla na zahradu se tuto sezonu těší velké oblíbenosti hlavně kvůli tomu, že jsou neuvěřitelně praktická. Nemusíte je napájet na zdroje energie nebo přemýšlet předem nad jejich rozmístěním. Jde o opravdu flexibilní způsob, jak efektně osvětlit vnější altánek, linii trávníku, skalku nebo třeba záhony růží. S narůstající oblibou se neustále zvyšuje také výběr z různých druhů solárních svítidel, takže už nemusíte na nic čekat a můžete si vybrat ty, které do vaší zahrady nejlépe pasují.

Trend 2: Venkovní lampy

Nic nevykouzlí magičtější atmosféru, jako stylová zahradní lampa osvětlující vaši terasu nebo třeba venkovní kuchyň. Přenosné lampy jsou elegantním řešením všude tam, kde si chcete dopřát jemné osvětlení se stínítkem nebo dekorativní dizajn světel. Stylově osvítí každou zahradní párty tohoto léta a zpříjemní posezení na zahradě vám i vaší rodině či přátelům.

Trend 3: Něžné lampiony

Lampiony nevychází z módy ani tento rok. Vyberte si podle svého vkusu přesně takový, který vám udělá největší radost – stojící samostatně nebo visící model, starožitný kousek nebo naopak barevnou modernu. Můžete je libovolně přesouvat ze zahrady na terasu, na stůl, pro osvětlení vašich oblíbených květin nebo pouze tmavšího koutku zahrady. Velmi praktické jsou také solární lampiony, které vám budou krásně svítit po celé léto.

Trend 4: Řetězová světla

Řetězová světla již dávno nepatří pouze na vánoční stromečky a zimní výzdobu. Své využití si letos určitě najdou i na vaší letní zahradě či na terase. Využívejte je jako působivý doplněk cestiček a chodníků nebo jimi přineste světlo a barvu na můstky či na místa, která si přejete zvýraznit. Vyberte si modely na baterie nebo vsaďte na solární řetězová světla v závislosti na tom, co je vám bližší.

Ať už se na své zahradě letos rozhodnete pro jakýkoliv způsob osvětlení, nezapomínejte na jeho stylový a barevný soulad. Ne nadarmo se říká, že dokonalá hra světel dokáže vytvořit tu nejromantičtější letní atmosféru pod hvězdami.

Komerční prezentace

Trendy v zahradním osvětlení pro rok 2020