Úklid sněhu

Potřebujete rychle a bez námahy odklidit nánosy sněhu na cestě k domu nebo ke garáži? V tom případě určitě využijete sněhovou frézu nebo jiný stroj na úklid sněhu.

Potřebujete rychle a bez námahy odklidit nánosy sněhu

Potřebujete rychle a bez námahy odklidit nánosy
sněhu

Foukač STIHL BR 600

Foukač STIHL
BR 600

Foukač STIHL BR 600

Motorové foukače lze využít i při zimním úklidu. Tento zádový foukač s extrémně vysokým průtokem vzduchu (1210 m3/hod.) je určený pro úklid sněhu na velkých plochách. Stroj je vybavený patentovaným motorem 4-Mix, který má nízkou spotřebu paliva a vylučuje málo zplodin. Foukač disponuje také komfortním závěsným systémem pro celodenní použití. Cena je 16 990 Kč. www.stihl.cz

Dvoustupňová sněhová fréza Sno-Tek 22 E

Dvoustupňová sněhová
fréza Sno-Tek 22 E

Dvoustupňová sněhová fréza Sno-Tek 22 E

Značková fréza z USA od výrobce Ariens je vybavena motorem o výkonu 6 HP a šesti rychlostmi vpřed a dvěma vzad. Stroj má záběr 56 cm a sníh odhazuje až do vzdálenosti 11 metrů. Součástí frézy je nadstandardní výbava v podobě elektrického startéru. Na stroj se vztahuje sedm let záruky. Zprovoznění a sestavení, odvoz domů a posezonní prohlídky jsou zdarma. Cena řady Sno-Tek je od 18 300 Kč. Více na www.mountfield.cz.

Sněhová fréza Briggs & Stratton 822E

Sněhová fréza
Briggs & Stratton 822E

Sněhová fréza Briggs & Stratton 822E

Tato jednostupňová fréza se zárukou pět let z produkce společnosti Briggs & Stratton, největšího výrobce vzduchem chlazených motorů pro zahradní techniku na světě, odstraňuje sníh pomocí vysoce odolné lopatky se záběrem 55 centimetrů. Je vhodná zejména do městských čtvrtí, kde je vyžadována snadná manipulace a důkladné vyčištění povrchu. Vybavena je mimo jiné halogenovým světlometem pro práci v ranních či večerních hodinách. Stroj pohání špičkový čtyřtaktní motor B&S řady Snow o výkonu 5,5 HP zajišťující spolehlivý start za jakýchkoli podmínek a tichý chod. Tato fréza předčí svým výkonem mnohé dražší dvoustupňové frézy. Její cena je 19 990 Kč. Více na www.mjgreen.cz.

Elektrická sněhová fréza Sharks SH 425

Elektrická sněhová fréza Sharks SH 425

Elektrická sněhová fréza Sharks SH 425

Lehká elektrická fréza si hravě poradí tam, kde je odstraňování sněhu hrablem již namáhavé. Fréza má záběr téměř půl metru a při optimálním výkonu najde uplatnění na zahradách, přístupových cestách, parkovištích apod. Fréza je napájena napětím 230 V a pracuje s příkonem 1600 W. Váží 14,5 kg, šířka záběru je 40 cm a výška 10 cm. Sníh odhazuje do vzdálenosti jednoho až čtyř metrů. Zakoupit ji můžete za 2399 Kč. Další produkty pro zazimování zahrady za výhodné ceny naleznete na www.kokiskashop.cz.

Multifunkční rotační kartáč / fréza HECHT 8616 3in1

Multifunkční rotační
kartáč / fréza HECHT 8616 3in1

Multifunkční rotační kartáč / fréza HECHT 8616 3in1

Multifunkční rotační kartáč pro celoroční použití se uplatní na chodnících a přístupových cestách okolo domu. V základní výbavě slouží jako spolehlivý kartáč, který si poradí se smetím, prachem, spadaným listím i čerstvým sněhem, který dokáže šetrně a dokonale beze zbytku odmést. Rozšířit lze o radlici ke shrnování, sběrný kontejner na smetí, ale i o plnohodnotnou dvoustupňovou sněhovou frézu. Dodáván i ve variantách s elektrickým startérem nebo světlometem. Cena je od 14 990 Kč. www.werco.cz

FOTO: ARCHIV FIREM

Úklid sněhu

Úklid sněhu