Představení špičkové japonské zahradní techniky značky ECHO

Rubrika: Technika

Japonská společnost YAMABIKO, která je výrobcem techniky značky ECHO, je třetím největším výrobcem motorového ručního nářadí na světě, ale zároveň světovou jedničkou v oblasti inovací a světovým leaderem ve vývoji motorů s redukovanými emisemi splňujících nejpřísnější normy (vyrobeno již 55 milionů motorů).

echo1

Výrobky této japonské společnosti jsou ve světě známy pod značkou ECHO, která je synonymem špičkové kvality a spolehlivosti. Důkazem kvality je nejlepší postavení na trhu v USA v porovnání s konkurencí a dále přední postavení například na francouzském, italském, německém ale také ruském trhu. Produkty ECHO nabízejí zákazníkům inovativní řešení chráněné mnoha patenty a poskytují maximální výkon, ekonomický provoz, komfort a spolehlivost v mnoha ohledech.

echo2

echo_logo

V široké paletě výrobků značky ECHO naleznete mimo jiné křovinořezy, plotostřihy, foukače, postřikovače a motorové pily. Právě z kategorie motorových pil bychom vám rádi představili žhavou novinku, pilu ECHO CS-501SX, která je nástupcem velice oblíbené pily CS-500ES. Samotná pila doznala mnohých vylepšení, díky kterým se zařadila na špičku v rámci své třídy. Došlo ke zvýšení výkonu, snížení hmotnosti a přibyla průhledná palivová nádrž, což ocení především obsluha pily. Dalším vylepšením jsou zachytávače krytu šroubu spojky, díky nimž nedochází ke ztrátám těchto šroubů. Samozřejmostí je u této pily boční napínání řetězu, dekompresní ventil a kovaná lišta s delší životností a odolností. CS-501SX je profesionální pilou s magnesiovým rámem a integrovanou klikovou skříní. Tato pila je nejlehčí pilou ve své třídě s velice nízkými emisemi (splňuje limity emisí druhého stupně) a výborným poměrem hmotnosti a výkonu. Je vybavena technologií G-FORCE pro odsávání nečistot, regulovatelným dávkování maziva řetězu a ručně odnímatelným krytem vzduchového filtru. Zadní rukojeť je navíc vybavena antivibračním pryžovým systémem pro větší komfort obsluhy.

Parametry:

Obsah motoru (cm³)50,2
Výkon (kW/HP)2,57/3,5
Hmotnost4,7
Vnější rozměry (mm)395 x 235 x 290
Kapacita palivové nádrže (ml)500
Spotřeba paliva při max. výkonu (kg/h)1,13
Akustický tlak (dB(A))103,6
Dopor. max otáčky (r/m)13500
Dopor. otáčky na prázdno2700
Rozteč řetězu (palce)0,325
Rozchod vodící lišty (palce)0,058
Základní lišta (cm/palce)40/16

AKČNÍ CENA: 10 995,-Kč

 

 

Více informací naleznete na www.echojapan.cz

 

Díky vysoké kvalitě použitých materiálů a preciznímu zpracování patří zahradní technika ECHO k tomu nejlepšímu, co je v současnosti na trhu k dostání. Jako důkaz nabízí výrobce prodlouženou záruku na 5 let pro spotřební využití a nově také 2 roky pro komerční využití.

 

echo_2rokyecho_5let

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komerční prezentace

Představení špičkové japonské zahradní techniky značky ECHO