Usušte si prádlo

Slunce prádlo usuší, vybělí, vydezinfikuje i krásně provoní. A to všechno zadarmo. Šnůra natažená mezi stromy vypadá sice romanticky, ale praktičtější bývají venkovní sušáky.

S nastavitelnou výškou

Kompaktní venkovní rotační sušák Vileda SUN-LIFT poskytuje sušicí plochu až padesát metrů. Lze jej rychle nainstalovat pomocí dodávané uzemňovací zásuvky. Easy-lift systém zajistí stále vypnuté šňůry. Výšku tohoto sušáku lze nastavit až do 184 centimetrů, což usnadňuje zavěšení i sundávaní prádla i sušení dlouhých věcí jako povlečení, deky záclony a podobně. Podrobnosti najdete na www.vileda.cz.

Sušák s křídly

Přenosné sušáky můžete používat jak v interiéru, tak je vynést na balkón či terasu. Není pravda, že mají oproti venkovním malou kapacitu, jak dokládá výrobek Vileda Infinity. Díky bočním křídlům nabízí až 27 metrů šňůr. Rovnoběžné kovové nohy a speciální klouby mu dodávají velkou stabilitu. Má také extra silné centrální dráty, které nezanechávají na prádle záhyby po sušení. K dostání je na www.vileda.cz.

 

Na třicet kilogramů prádla

Tříramenný rozkládací venkovní sušák M.A.T. nabízí celkem čtyřicet metrů šňůr, které pojmou až třicet kilogramů prádla. Disponuje jednoduchým systémem uchycení a díky vysoce kvalitnímu plastu a popráškované oceli je pevný, stabilní a odolný vůči povětrnostním vlivům. Součástí balení je i plastový držák pro ukotvení do země. Koupíte ho na www.hornbach.cz.

S kolíčky

Sušák s kolíčky je ideální na drobné věci, které na ně můžete navěsit přímo v koupelně nebo prádelně. Poté ho celý zavěsíte na šňůru, strom, do sprchy a podobně. Jeho kapacita se pohybuje zpravidla od 20 do 40 kolíků a k dostání je v kulatém či čtvercovém tvaru a několika barevných variantách.

 

Magdalena Krajmerová, foto archiv firem

Usušte si prádlo