Všestranný kamenný koberec – povrch do každé zahrady

Rubrika: Market

Moderní a zároveň přirozený vzhled domu a jeho okolí je něco, po čem touží řada českých domácností, ať již zařizují nové bydlení či jen rekonstruují. Designový povrch z kamínků, který venkovnímu prostoru propůjčuje zdání luxusu lze úspěšně využít v obou případech. Zejména díky jeho praktičnosti a snadné pokládce. Šikovný kutil ji u menších ploch zvládne bez potíží sám. Společnost TopStone nabízí kamenné koberce v pestré škále říčních a mramorových kamínků. Sami navíc vyvíjí vlastní epoxidová pojiva, čímž garantují jejich kvalitu a unikátní pevnostní parametry.

Propojení obytné části s exteriérem s lehkostí a přirozeností

Se záměrem maximálně propojit hlavní obytnou část s exteriérem pracují architekti čím dál častěji. V tomto ohledu dokáže kamenný koberec dokonale splnit účel, neboť jej lze díky kombinaci různých technologií využívat nejen v exteriéru, ale i v interiéru. Povrch je jednotný, beze spár a nedokonalých detailů, jež se mnohdy objevují u jiných materiálů se složitější pokládkou.

 

Podtrhněte krásu vaší zahrady, aniž byste narušili její přírodní vzhled

Přírodní vzhled kamenného koberce výborně zapadne do zahrad okrasných i užitkových. Velmi dobře také ladí k dalším materiálům, zejména k dřevu, což oceníte především při stavbě altánků a pergol. Jednotlivá zákoutí zahrady pak můžete podtrhnout jednou dominantní, nebo vícero menšími kamínkovými cestičkami. Bez problémů lze kamenný koberec použít i na schody, podezdívky či jiné vertikální plochy.

 

Vdechněte okolí vašeho bazénu novou svěží tvář

Nezapomínejte také na prostor kolem vašeho venkovního bazénu. I ten může díky kamínkovému koberci snadno získat úplně nový designový nádech. A vy si budete stále připadat jako na dovolené. Předností kamínkového povrchu je protiskluzovost a vodopropustnost. Navíc slunce oblázky příliš nerozpaluje. Pokud máte děti nebo domácí zvířata, jedná se tak o ideální bezpečné řešení.

Více na: www.topstone.cz

Komerční prezentace

Uložit

Uložit

Uložit

Všestranný kamenný koberec – povrch do každé zahrady