Briliant Mat stěnám sluší, Nová barva dodá bytu nezaměnitelnou atmosféru, I pouhá bílá dokáže zázraky

Chce to prostě změnu

Ať již vás k malování vedou ryze estetické nebo i praktické důvody, Briliant Mat je vždy tou správnou volbou. Nová malba změní vzhled i atmosféru vašeho interiéru. Na výběr je přitom více než 12 000 barevných odstínů a také sněhobílá varianta. Nátěr je současně i vysoce otěruvdorný a snadno čistitelný. Můžete tedy interiér dokonale přizpůsobit vašim představám a zároveň počítat s tím, že příští malování bude nutné až za hezkých pár let. Pokud ovšem milujete změnu, nebo třeba dětský pokoj potřebuje častější úpravu v důsledku proměn nálad jeho majitele, není nic snadnějšího. Briliant Mat lze opakovaně přetírat v mnoha vrstvách, takže není potřeba žádné škrábání ani náročná úprava podkladu.

 

Jak na malování

Natírat je možné minerální a sádrové omítky, sádrokarton, sádrovláknité a dřevotřískové desky, betonové panely, papírové tapety, sklovláknité tapety, tedy v podstatě jakýkoliv povrch v interiéru. Příprava podkladu při prvním použití je klasická: podklad musí být suchý, zbavený všech starých nepřilnavých nátěrů a nečistot a ošetřený penetračním nátěrem, který sjednotí jeho nasákavost. Samotné nanášení s provádí válečkem, štětcem, případně stříkáním, zpravidla ve dvou vrstvách. Briliant Mat se dobře roztírá, výborně kryje a rychle zasychá. Díky těmto vlastnostem je malování s ním snadné a s trochou šikovnosti jej zvládne opravdu každý.

Dobrá služba po dlouhá léta

Malování je stále nejčastější úpravou stěn a disperzní nátěry jsou nejrozšířenější a nejoblíbenější skupinou interiérových barev. Přestože je jejich pořizovací cena o něco vyšší než u nedisperzních nátěrů, vyplatí se. Lze je přetírat bez odstraňování starých vrstev a předejít tak následným nákladům na opravy. Briliant Mat od českého výrobce Colorlak je jedním z nejkvalitnějších disperzních nátěrů na našem trhu, který se postará o dokonalý výsledek k vaší spokojenosti.

www.aaabarvy.cz

Komerční prezentace

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Briliant Mat stěnám sluší, Nová barva dodá bytu nezaměnitelnou atmosféru, I pouhá bílá dokáže zázraky