DoSadu – vše pro krásnou zahradu

Rubrika: Market

Kompostér nesmí chybět na žádná zahradě. Umožňuje využít většinu organického odpadu a získat nejlepší možný přírodní materiál do vašich záhonů.

Zahradní kompostéry DoSadu jsou snadné na sestavení a díky hliníkovým rohům vám vydrží po celý život. Jsou konfigurovatelné v různých rozměrech a můžete si zvolit i počet komor přesně podle potřeby. Určitě byste měli zvažovat alespoň 2 komory, abyste kompost mohli občas přehodit a zajistit tak dokonalé zkompostování.

 

Zeminu z kompostéru pak použijte do kvalitních vyvýšených záhonů. Každý centimetr výšky vám zpříjemní práci a uleví vašim zádům. Pletí a kypření nebude tak namáhavé a možná vás i začne bavit. Dostatek substrátu, lepší termoregulace a dostatek vláhy ocení všechny plodiny, aby se vám pak mohly odměnit bohatší úrodou.

 

Vyvýšené záhony jsou zkrátka cestou k lepší úrodě. Na výběr máte 4 výšky (30, 45, 60 a 75 cm) a hned 3 barevné varianty – elox, antracit a přírodní hliník. Záhony si můžete nakonfigurovat v násobcích 10 cm nebo si vybrat některé z již navržených. V nabídce jsou tvary záhonů i L, U a ani záhony na nožičkách nejsou problém.

Pokud chcete z nějakého důvodu rozdělit záhon na sekce a mít záhon opravdu dlouhý, tak i to lze – díky unikátním T-profilům je možné záhon “nastavovat” do takřka neomezené délky. Jednotlivé přepážky současně slouží jako výztuhy a brání vyboulení boků.

Všechny záhony jsou z hoblovaných 4 cm silných smrkových fošen a v nabídce jsou buď v přírodní úpravě, nebo si lze zvolit namoření hnědou impregnací.

V případě, že máte možnost vlastních fošen, můžete si objednat pouze rohy . Právě díky těmto unikátním hliníkovým rohům, které dávají záhonům bezkonkurenční pevnost, je sestavení otázkou několika minut. Počáteční investice se tedy vyplatí, protože hliníkové rohy vám vydrží celý život a stačí jen jednou za čas vyměnit pouze fošny.

Aby celá zahrada byla vyladěná, můžete si ještě vybrat dřevníky , které jsou rovněž vyrobené z hliníkových rohů – konstrukce je v rozích zesílena trojúhelníkovými vzpěrami, které jsou součástí dodávky. Můžete si také objednat střechu, která je vyrobená z voděodolné překližky a nožičky, aby dřevník neležel celou plochou na zemi.

Vaše zahrada tak bude v jednom stylu a celkový dojem bude dokonalý.

Komerční prezentace

DoSadu – vše pro krásnou zahradu