Nejlepší grily na zahradu i pro profesionály jsou….

Rubrika: Market

Čeká vás letos opět dovolená na zahradě nebo v karavanu či pod stanem? Proměňte ji v kulinární zážitek, který vám nenabídne ani pětihvězdičkový hotel. Dokážete to sami, díky grilům WEBER.

Kvalita, design, tradice – tato tři slova charakterizují výrobky značky Weber. Ta svůj první kotlový gril WEBER představila už v roce 1952. Od té doby udává trendy v grilování ve čtyřiceti zemích světa napříč kontinenty. Kromě důrazu na kvalitu a design dbá také na bezpečnost, jednoduchost používání a životnost. Grily Weber můžete využít doma na zahradě, na dovolené v karavanu i při pikniku v přírodě. Na výběr máte typy elektrické, plynové i na dřevěné uhlí. Který bude pro vás ten nejlepší?

Nejen do karavanu a pod stan

Weber Go-Anywhere

Zabalit všechny věci na jedno- či dvoutýdenní dovolenou v karavanu nebo ve stanu bývá náročné. Na každém centimetru tady záleží, a tak přednost dostává vybavení kompaktní, skládací, malé a chytré. Přesně jako přenosný gril WEBER Go-Anywhere, který má velikost jen 37×53,4×31 centimetrů. Jeho pochromované ocelové nohy stačí otočit o 180° a poslouží k upevnění poklopu a jednoduššímu přemisťování grilu. Dokonalou přípravu pokrmů zajistí trojmo niklovaný grilovací rošt a porcelánem smaltovaný kotel a poklop.
Tento typ grilu si lze pořídit ve dvou provedeních: U prvního slouží jako zdroj energie jednorázová propan butanová kartuš o hmotnosti ani ne půl kilogramu. Ve druhé grilujete na dřevěném uhlí, k odměření briket slouží jejich dávkovač.

Grilování na balkóně

WEBER Pulse 1000

Bojíte se grilovat, protože nejste žádný kulinářský mistr a máte strach, že by maso bylo nedopečené nebo naopak připálené? Se znovuzrozeným elektricky napájeným grilem Weber Pulse 1000 se vám nic takového nestane. Je první svého druhu, který kombinuje chytrou technologii s vyspělým digitálně řízeným výkonem a přináší revoluci do tradičního grilování. Protože elektrické grily neobtěžují okolí kouřem a nepracuje se zde s otevřeným ohněm, jsou vhodné i na balkony městských bytů. WEBER Pulse 1000 je vybaven přesným řízením teploty díky plynule nastavitelné spirále. Digitální displej ukazuje nejen teploty, ale také vás upozorní, že už je rozehřátý na vámi nastavené stupně. Dalším benefitem je zabudovaný iGrill s možností připojení až dvou sond a propojení s aplikací iGrill ve vašem smart telefonu. Pulse 1000 je vyroben z těch nejlepších materiálů, vyjímatelný hlavní panel zjednodušuje čištění. Stejně tak grilovací vanu, která zachytává odkapávající šťávy, můžete mýt v myčce.

Zázračný šéfkuchařský vozík

Weber plynová kartuše

Šéfkuchaři milují plyn, a to jak v restauraci, tak při grilováni na zahradě. Napodobte je, ať jste kdekoli – WEBER Traveler je ideální společník nejen na cesty, ale i na piknik, do kempu nebo na zahradu i terasu. Tento zázračný vozík díky vysokému rozsahu teplot umožňuje grilovat všechno od palačinek až po šťavnaté steaky, vestavěný teploměr zjednodušuje sledování teploty uvnitř grilu. Díky snadnému skládání a kompaktní velikosti nezabere moc místa, když ho zrovna nepoužíváte a zároveň na velké grilovací ploše připravíte všechno najednou. Jde o plnohodnotnou náhradu špičkových grilů, na které můžete připojit iGrill a další vychytávky. Porcelánem smaltovaný poklop i vanu doplňuje rošt z velmi odolné smaltované litiny. S tímto grilem budete vždy králem kempu. Vratné plynové bomby nahrazuje jednorázová propan butanová kartuše o hmotnosti 445 gramů.

WEBER Traveler

Podrobnosti nejen o těchto grilech naleznete na www.americkygril.cz/weber.

Komerční prezentace

Nejlepší grily na zahradu i pro profesionály jsou….