Posviťte si na zahradu

Světlo v zahradě potřebujete nejen k tomu, abyste si prodloužili posezení v altánu a večerní grilování. Především ale zajistí bezpečnou chůzi po cestách i schodech anebo jím nasvítíte zajímavé rostliny či keře.

Jako večerní obraz

Reflektory Alder jsou ideální k osvětlení keřů a stromů v zahradě. Set reflektorů je připravený k jednoduché a bezpečné instalaci svépomocí. Koupíte ho ve specializovaném e-shopu se zahradním osvětlením www.led-zahrada.cz.

 


Jednodušeji to nejde

Zapichovací LED solární lampy o průměru třicet centimetrů se při setmění automaticky rozsvítí. Jako zdroj energie slouží akumulátory, které se nabíjejí ve dne ze solárního panelu. Tento výrobek umožňuje nastavit buď studenou barvu svícení nebo střídání červeného, zeleného a modrého odstínu. Lampa je vybavená čtyřmi 0,06 W LED diodami a vydrží svítit zhruba osm hodin. Koupíte ji na www.hornbach.cz.

 


Řetěz oceníte nejen o Vánocích

Světelný řetěz Plug and Shine se sedmi LED světli, které jsou od sebe vzdálené 55 centimetrů, má celkovou délku 6,8 metru. Diody dávají teplou bílou barvu, nastavit si můžete jejich intenzitu. Jsou doplněné ochranou proti odstříkávající vodě, proto se je nemusíte bát instalovat ani do blízkosti jezírka nebo bazénu. Podrobnosti najdete na www.hornbach.cz

 


Pro bezpečnou chůzi

Solární sloupkové venkovní osvětlení Milano s pohybovým senzorem je ideální pro osvětlení vnějších částí pozemku, jako jsou terasy, příjezdové cesty nebo chodníčky, kde není možné zavést klasická svítidla napájená elektrickou sítí. Více informací se dočtete na na www.mountfield.cz

 

S pohybovým senzorem

Solární sloupkové venkovní osvětlení s pohybovým senzorem Neapol je plně automatické, bezdrátové, poháněné sluneční energií. Inteligentní senzor zachytí pohyb, rozsvítí světlo, a po určité době ho zase vrátí do úsporného režimu. Více informací hledejte na www.mountfield.cz

 


Do každého stylu

Originální ručně vyráběná vintage a průmyslová retro závěsná svítidla jsou určená pro venkovní i vnitřní použití. Lze je kombinovat s mnoha styly, od moderních po nejmodernější exteriéry, od cihlových, dřevěných nebo vintage povrchových úprav. Skvěle doplní vnější i vnitřní část jakéhokoli domu. Prohlédnout si je můžete na stránkách www.lukagarden.cz nebo v nově otevřené prodejně na adrese Lidická 17, Praha 5.

 


Romantický bazén

Zaplavat si v noci? Nasvítit bazén, aby i večer a v době, kdy ho nepoužíváte vypadal pěkně a zajímavě? Ano, to vše můžete, pokud si vyberete vhodné – tedy hlavně bezpečné – světlo. To musí mít stupeň ochrany IP 67. Velmi důležitá je také kvalitní instalace odborníkem. Pozor také na jeho intenzitu, nesmí vás příliš oslňovat.

 

Magdaléna Krajmerová, foto archiv firem

Posviťte si na zahradu