Nový nátěr navrátí mládí a prodlouží život vaší verandě i plotu

Stačí k tomu štětec, plechovka s barvou a chuť do práce.
Je to levné, rychlé a výsledek stojí za to.

Dnes už není třeba na každý povrch kupovat jinou barvu. S vaší dřevěnou verandou i kovovými sloupky plotu si poradí jediná receptura. Díky modernímu nátěru Aquarex 2v1 vám půjde práce pěkně od ruky a ještě ušetříte. A nemusíte se bát dlouhého schnutí a otravných výparů.

Jak na to

Oprýskaná veranda či plot nejsou jen nevzhledné, ale především ohrožené všemi nepříznivými vlivy počasí. Nový nátěr proto představuje výraznou investici do jejich životonosti. Správné fungování nátěru zajistí dobře ošetřený podklad. Příprava podkladu není náročná, ale velmi důležitá. Zkorodované kovové povrchy stačí umýt saponátovou vodou, překartáčovat kovovým kartáčem a natřít odrezovačem. Dřevo přebrousíme, čímž odstraníme zbytky starého nátěru a případné nerovnosti zatmelíme. Pak už se můžeme pustit do natírání barvou. Na savém povrchu je vhodné první vrstvu lehce naředit vodou, aby se dobře vskákla. Druhá vrstva už je finální a tudíž si na ní dáme opravdu záležet. Zatímco za štětcem se syntetickou štětinou zůstává uhlazená kresba tahů, valeček s mikrovláknem vytvoří jemnou plastickou strukturu.

Dobrá rada

Použité nářadí stačí omýt vodou se saponátem. Štětce a válečky ale nemusíte mýt při každém přerušení práce. Když je zabalíte do mikrotenového sáčku a odložíte do stínu, barva na nich nezaschne. Jakmile však barva jednou zaschne, nic už s ní nehne.

S Aqarexem to vyjde

Aquarex 2v1 je vodou ředitelný ušlechtilý krycí nátěr, určený k použití v náročných podmínkách exteriéru. Nevyžaduje přípravu podkladu základním nátěrem a vytváří odolný film, který ochrání povrch před vrtochy počasí a slunečním zářením. Díky výjimečné pružnosti nepraská a hodí sejak na všechny druhy kovových povrchů, tak na dřevo, beton i cement. Výborně kryje, snadno se nanáší štětcem i válečkem a k dosažení dokonalého výsledku není třeba speciální zručnosti.

www.aaabarvy.cz

 

 

 

 

Komerční prezentace

Uložit

Uložit

Uložit

Nový nátěr navrátí mládí a prodlouží život vaší verandě i plotu